Debora van der Vliet

Edities

Ik ben Debora van der Vliet, kunstenaar en grondlegger van het Liminaal Expressionisme.

Ik werk met collage, tekening, schilderij, video en mijn eigen stem om de ruimte te verbeelden tussen wie je was en wie je wordt.
De plek waar identiteit zich voortdurend herschrijft.

Mijn kunst gelooft in beweging als kracht: elke dag laat je een versie van jezelf achter en elke dag ontmoet je een nieuwe. De liminale ruimte daartussen in is niet iets om aan voorbij te gaan. Het is waar het leven gebeurt.

Liminal Expressionism is niet geïnteresseerd in leven in een museum, maar in leven in het leven zelf. En dat leven is vol, expressionistisch. Het heeft seizoenen, hoogte- en dieptepunten, verlies en vreugde. Allerlei ervaringen die het ego wil gladstrijken.

Liminal Expressionism laat niets weg.
Het viert het volledige spectrum van levend zijn en is verliefd op de mensen die het ook voelen. Die liefde is niet abstract. Ze leeft in de directe relatie tussen de kunstenaar en de persoon die voor het werk staat.

Ook in Editie 2026

Ik wil op de hoogte blijven en de nieuwsbrieven in mijn emailbox ontvangen

Door op inschrijven te klikken ontvang je af en toe e-mails van Kunstroute. Je hebt altijd de keuze om je uit te schrijven in elke e-mail die je ontvangt.