Stichting Kunst in de Zes Dorpen Het doel van de stichting is kunst en kunstbeleving in de regio te bevorderen met als hoofdactiviteit de organisatie van de jaarlijkse "Kunstroute". Hierbij is het werk van ongeveer 80 kunstenaars te bezichtigen in hun ateliers, of in galeries en andere beschikbaar gestelde ruimten.
 Bestuursleden
V.l.n.r. boven: Brigitta Damgrave, Marjolein Koot, Hanneke Strijbosch en Hans Prenger. V.l.n.r. onder: Renee Lakerveld, Hanneke Aelmans, Engel-Tjenk Vos en Wils Kloos.
Thema dit jaar voor de Kinderkunst, ‘Feest’. De kinderen gaan werken met karton. Wij zijn alvast begonnen met feesten!
Voorzitter: Engel-Tjenk Vos stichting@kunstroute-renkum.nl Secretaris: Hanneke Strijbosch stichting@kunstroute-renkum.nl Penningmeester: Hans Prenger penningmeester@kunstroute-renkum.nl Sponsoren: Hans Prenger + Wils Kloos sponsoren@kunstroute-renkum.nl Kinderkunst: Marjolein Koot kinderkunst@kunstroute-renkum.nl Kunstroute Junior: Brigitta Damgrave junior@kunstroute-renkum.nl Locaties: Renee Lakerveld locaties@kunstroute-renkum.nl Communicatie & PR: Wils Kloos publiciteit@kunstroute-renkum.nl Website en drukwerk: Hanneke Aelmans website@kunstroute-renkum.nl